Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Властивості води - частина 2
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Властивості води - частина 2

Теплоємність Ще одне з унікальних властивостей води - її теплоємність. У води є здатність поглинати тепло і нагріватися. Таким чином, коли Ви кип'ятите воду, це займе багато часу, щоб вода закипіла.

Вода має властивість приймати якомога більше тепла від середовища і ставати гарячої самої. Ця властивість дозволяє величезної кількості води в наших океанах діяти в якості резервуара сонячного тепла, таким чином, підтримуючи баланс температур на землі.

Капілярний дія Прилипання води дає початок ще одному з фізичних властивостей води, капілярного дії. Коли людина поставить порожню соломинку в склянку води, буде спостерігатися, що капіляр підіймається з соломки. Це відбувається, коли одна молекула води переміщається в соломинку, інші молекули з-за їх прилипання, наслідують її приклад. Таким чином, вода піднімається по капіляру.

Рух води в соломинку обмежене через її розміру і дії сили тяжіння. Вода просувається вище, якщо соломинка більш тонка. Хімічні властивості води Є багато хімічних властивостей води, які роблять її унікальним з'єднанням. Нижче ми обговоримо деякі з хімічні властивості води. Молекула води Вода складається з двох молекул водню і кисню.

Один атом кисню пов'язаний з двома атомами водню і обидва атоми водню зв'язані один з одним за допомогою ковалентного зв'язку. Атоми водню приєднані до атома кисню з одного боку.

Це призводить до молекули води, що має позитивний заряд із-за присутності атома водню. Інша сторона молекули води негативно заряджена з-за присутності атома кисню. Оскільки протилежності притягуються, молекули води липкі і залучені один одному (властивість прилипання).

Молекула води має нейтральний заряд з-за наявності однакової кількості електронів і протонів. Властивість полярності води відбувається за рахунок електронів, які розподілені асиметрично.

Електрони тягнуться від ядер водню під дією сили від ядра кисню. Це залишає ядра водню зі злегка позитивним зарядом. Надлишок електронної густини створює слабкий негативний заряд на атомі кисню. Структура води Молекули води пов'язані один з одним тимчасово решітці з водневими зв'язками.

Молекули води з'єднуються з чотирма іншими молекулами води на тимчасовій збірці, названої «мерехтінням кластерів» навіть при 37є C. Гидрофильньные молекули Речовини, які легко розчиняються у воді, називають як гидрофильньные молекули. Ці речовини виготовлені з іонів або полярних молекул.

Ці іони притягуються до молекул води за рахунок електричного заряду. Кожен з іонів або полярних молекул на твердому речовині оточений молекулами води і таким чином виходить розчин.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua