Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Властивості води - частина 3
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Властивості води - частина 3

Гідрофобні молекули Речовини з більшістю неполярних зв'язків і нерозчинні у воді, названі як гідрофобні молекули. Ця властивість особливо вірно в разі вуглеводнів, які мають зв'язки C-H.

Оскільки молекули води не залучені до цих речовин, вони не оточують їх і не утворюють рішення. Водневі зв'язки У зв'язку з полярними властивостями води, дві сусідні молекули води утворюють зв'язок.

Цей зв'язок називають водневої зв'язком, у якої є 1/20-а сила ковалентного зв'язку. Таким чином, водневі зв'язки є найсильнішими, коли є три атома, існуючі в прямій лінії.

Біологічні властивості води Є деякі біологічні властивості води, що робить її дорогоцінною. Є багато живих організмів, які живуть у воді як мікроскопічні організми. До них відносяться бактерії, віруси, гриби, найпростіші, фітопланктон, планктон, комахи, черви, рослини і риби. Нейтральний pH фактор води робить її життєздатний.

Вода становить 60% клітини і має життєво важливе значення для збереження життя. Більше ніж 70% поверхні землі вкрито водою. Це в основному в океанах та інших великих водоймах. Вода безперервно переробляється в процесі випаровування і транспірації, опадів, і т.д. Чиста питна вода дуже важлива для людей, а так само для тварин і рослин.

Унікальні властивості води Вода має високий поверхневий натяг порівняно з усіма рідинами, крім ртуті. Вода розширюється при замерзанні, це одне з унікальних властивостей води, яка погано проявляється в інших речовинах. Вода буде розширюватися при збільшенні температури вище 4є C.

Вода має високу температуру сплаву і випаровування. Вода злегка стислива, оскільки щільність води висока. Вода - універсальний розчинник. Вода - одне з декількох неорганічних рідких речовин.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua