Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Вода і зуби
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Вода і зуби

Ваша дитина вірить у зубну фею? Коли ми вчимо наших дітей чистити зуби, принаймні, два рази в день, то піклуємося про їхнє майбутнє. Адже здорові зуби - це їх здоров'я.

Не дивуйтеся, коли Ваш дантист запитує про те, яку воду Ви п'єте. Справа в тому, що саме у питній воді знайдено речовину, названу фторидом, а кількість фториду у воді, впливає на розвиток зубної емалі і навіть може посприяти руйнування зуба Вашої дитини.

Руйнування зуба відбувається, коли занадто багато бактерій накопичується на зубній емалі. Це накопичення буває результатом вживання занадто великої кількості цукру.

Бактерії руйнують емаль і через дрібні тріщинки потрапляють в порожнину самого зуба, руйнуючи його зсередини. Все це призводить до неприємних больових відчуттів і навіть, іноді, до втрати самого зуба. Фторид і водний баланс Експерти, які постійно беруть проби води, контролюють кількість фториду у воді.

Якщо рівень фториду у воді занадто низький, або перевищує допустимі норми, - робота експертів полягає в тому, щоб нормалізувати рівень фториду допустимо до норми. Fluoridation - безпечний для людського організму і навіть допомагає підтримувати хороший стан зубів.

Дослідження показало, що fluoridation зменшує руйнування зуба приблизно на 40%. Допустимі норми фториду в питній воді - 0.7 мг/л - 1.2 мг. Вода, яка потрапляє у наш дім з громадського водопроводу, перевірена відділами охорони здоров'я, у той час як вода з колодязів на дачних ділянках не завжди перевірена лабораторією, щоб встановити рівні фториду.

Присутність фториду в розлитої в пляшки питної і мінеральної води залежить від того, з якого джерела вона взята. Фторид - природний мінерал, знайдений у воді і тому наявний у більшості природних мінеральних вод. Тисячі досліджень довели, що фторид запобігає зворотне руйнування зуба.

Питною водою, в якій є допустимий рівень fluoridated, Ви захищаєте зуби від розпаду. Крім того, це економічно вигідно, оскільки фторид - природний мінерал, знайдений у воді, а менша руйнування зуба означає менше дорогих призначень дантиста.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua