Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Вода - продукт здорових напоїв
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Вода - продукт здорових напоїв

Люди, рослини, тварини - все мають потребу у воді, щоб вижити. Вода дає життя, і ми повинні пити необхідну кількість води щодня. Хоча чиста вода - самий здоровий напій, є хороші новини для тих, хто має утруднення пити просту, чисту воду. Вода здійснює численні здорові напої.

Є різні приємні смаки води без добавок, солодких речовин, кольору і консервантів, що представляють безпечне вживання води. Лимонна вода Лимонна вода використовується не тільки в якості здорового напою, але так само використовується в косметичних цілях.

Насолоджуєтеся Ви лимонною водою або лимонним чаєм, комбінація води і чаю має ефект очищення. Лимонна вода чистить Ваш організм від токсинів і зменшує травні проблеми, такі як нудота, печія, запор і паразити. Вміст вітаміну C запобігає хвороби, лікує інфекції, прискорює загоєння ран і зменшує алергію.

Лимонна вода зазвичай застосовується при застуді і грипі, а її сечогінний ефект ідеальний для інфекції сечових шляхів.

Кокосова вода Виробництво кокосової води - воду отримують з молодих зелених кокосів перш, ніж кокос вбере рідину в кокосову м'якоть. Кокосова вода дуже корисна для природної усній терапії дегідратації з-за її електролітичних та ізотонічних властивостей. Кокосова вода знежирена, без холестерину і має низький вміст цукру.

Це допомагає хвороб, як прищі, кір, опік сонця, свербіж, діабет, сечовий хвороби і камені. Вода троянди Вода троянди містить очищену воду і чисте ефірне масло троянди. Це має приємний смак і аромат і використовувалося в давніх часах для косметичних товарів, екзотичних рецептів і для релігійних ритуалів.

Вода троянди, головним чином, використовується в якості натурального продукту, щоб лікувати інфекції шкіри і в якості компонента в засобах для догляду за волоссям.

Вода троянди має заспокійливі, загоюють, антибактеріальні та антисептичні властивості і багата мінералами і вітамінами.

Це знижує ризик інфекцій і заспокоює напругу, зменшує очне роздратування і зубні болі. М'ятна вода і чай М'ятна вода зроблена з м'ятного масла.

М'ятний чай зроблений з свіжих м'ятні листя. М'ятна вода використовується, щоб лікувати захворювання шлунково-кишкового тракту, зменшити скупчення газів в організмі та пов'язану біль і судоми.

М'ятний чай пом'якшує травний тракт і полегшує симптоми синдрому подразнення товстої кишки.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua