Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Якщо ви полюбляєте солоні продукти, тоді вам необхідно збільшити кількість споживаної води, щоб збалансувати рівень натрію в організмі. Водне сп'яніння збільшує розмір кровоносних судин, що викликає проблеми із серцем, що може не витримати такого навантаження.

Постраждати може й мозок, що оточений черепом (на відміну від серця, що перебуває серед м'язів, здатних розтягуватися), який не можуть переміститися, щоб дати місце роздутим від води клітинам, тому мозок буквально "стискається" до межі.

Дослідження підтверджують, що для дорослої людини для фатального результату достатньо 40 літрів на добу. Тому ризик - невеликий.

На жаль, ми не завжди можемо вгадати, що наш організм страждає від надлишку споживаної рідини, адже це не зовсім помітно. Дуже часто люди не знають про такі проблеми, поки не стає занадто пізно.

Але можна звернутися до лікаря, щоб він встановив, рівень відповідності споживаної води і необхідної. Це можуть бути як 8 склянок у день, а також більше або менше, адже кожна людина індивідуальна.

При одержанні нормальної дози води в день:

- Усунуться проблеми із травленням;

- Токсини не будуть накопичуватися в організмі;

- Вага стабілізується, шкіра придбає здоровий відтінок;

- Живильні речовини з їжі будуть ефективно засвоюватися клітками організму;

- Сечова система стане більш здорової;

- Ви не будете відчувати наслідків зневоднювання.

Численні дослідження показали, що «рясне» пиття допомагає зменшити вагу. Уживана вода притупить почуття голоду протягом усього дня.

Також потрібно стежити за тими речовинами, які надходять до нас в організм із їжею. Адже нормальна маса тіла й зменшення кількості жирових відкладень дозволять запобігти багатьом хворобам, включаючи проблеми із кров'яним тиском та діабетом.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua