Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Водолікарні
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Водолікарні

На Рахівщині функціонували водолікарні в селах Кобилецкая Поляна, Кваси, дві водолікарні поруч з Солотвинським соляним рудником на базі місцевих джерел.

У Хустському окрузі на околиці села Вишково біля мінеральних джерел була водолікарня "Замкова Купіль". Тепер за сім кілометрів від цього села відкрито санаторій "Шаян". У селі Сойми Межегорского округу в примітивних водолікарнях користувалися вуглекислими мінеральними ваннами.

На базі мінеральних джерел цього району тепер створений і працює санаторій "Верховина". У селі Усть-Чорна Тячівського району біля солоного джерела була збудована водолікарня. Вона діє і в наші дні при будинку відпочинку. Працювали примітивні водолікарні в селах Руська Мокра, Баркасово, Косино, Драгово.

На курортні місця багатий і Ужгородський район - села Деренівка, Цигановцы, Невицьке. В самому Ужгороді є кілька мінеральних джерел. їх теж пробували використовувати для лікування різних хвороб. Незважаючи на невичерпні гідромінеральні та природні багатства, справжніх курортів в дорадянські часи на Закарпатті не було.

Приватні підприємці не могли залучити в свої пансіонати потрібної кількості хворих. Багатії лікувалися в основному на відомих, добре обладнаних курортах Заходу, а для трудящих мас та закарпатські курорти були недоступними.

Тут треба було окремо платити за всі послуги: за мінеральні ванни за житло, за харчування, за медичний огляд, за лікувально-діагностичні процедури.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua