Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Водолікарні

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Водолікарні

На Рахівщині функціонували водолікарні в селах Кобилецька Поляна, Кваси, дві водолікарні поряд з Солотвинським соляним рудником на базі місцевих джерел.

В Хустському окрузі на околиці села Вишково біля мінеральних джерел була водолікарня «Замкова Купіль». Тепер за сім кілометрів від цього села відкрито санаторій «Шаян». В селі Сойми Міжгірського округу в примітивних водолікарнях користувались вуглекислими мінеральними ваннами.

На базі мінеральних джерел цього району тепер створений і працює санаторій «Верховина». В селі Усть-Чорна Тячівського району біля солоного джерела була збудована водолікарня. Вона діє і в наші дні при будинку відпочинку.

Працювали примітивні водолікарні в селах Руська Мокра, Баркасово, Косино, Драгово.

На курортні місця багатий і Ужгородський район — села Дере-нівка, Цигановці, Невіцьке. В самому Ужгороді є кілька мінеральних джерел. їх теж пробували використати для лікування різних хвороб.

Незважаючи на невичерпні гідромінеральні і природні багатства, справжніх курортів у дорадянські часи на Закарпатті не було.

Приватні підприємці не могли залучити в свої пансіонати потрібної кількості хворих. Багатії лікувались в основному на відомих, добре обладнаних курортах Заходу, а для трудящих мас і закарпатські курорти були недоступними.

Тут треба було окремо платити за всі послуги: за мінеральні ванни, за житло, за харчування, за медичний огляд, за лікувально-діагностичні процедури.

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua