Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Відчуєте всю силу впливу масажу Тантра

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Відчуєте всю силу впливу масажу Тантра

Тантра масаж – давньосхідна масажна дисципліна, суть якої полягає в м'яких тілесних дотиків з глибоким масажем тіла, які повністю пробуджують всі почуття, гояться свідомість, тіло і дух людини. Тантра масаж пробуджує сексуальну енергію.

Все це в сукупності дозволяє розуму і тіла повернутися в гармонію між собою. Професійні масажистки навчать вас правильної техніки дихання, яка дозволити досягти максимальних результатів від масажу.

Напруга

Весь світ перебуває в постійному русі. Нерегулярний сон, постійно завдання, що вирішуються, порушення біоритму - прямим чином впливає на наше здоров'я і самопочуття. Маючи можливість використання масажу Тантра, ви можете швидко розслабитися, відновити всі запаси витраченої енергії.

Передчасна еякуляція

Передчасна еякуляція - проблема, яка зачіпає багато чоловіків, ніж старше вони стають. Але в цьому немає нічого ганебного - це абсолютно природний процес. Постійне занепокоєння може тільки помістити вас в замкнуте коло.

З психологічної точки зору це не дивно, бо кожен чоловік хоче жити в гармонії зі своїм его. Тантра масаж вчить вас розслаблятися, вчить способів невимушеного контролювання передчасної еякуляції.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua