Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Дійсно вся чиста питна вода така корисна?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Дійсно вся чиста питна вода така корисна?

Існує безліч систем фільтрації, які стверджують про повне очищення питної води. Теж саме стверджують етикетки на пляшках з водою.

Але вода очищена або розлита на підприємствах не може зрівнятися з природною водою, де представлений природний вміст її складу.

У природі вода міститься в ідеальному для вживання стані з необхідною концентрацією мінеральних речовин, що дозволяє підтримувати необхідний баланс в організмі.

Тому дійсно чистою можна називати тільки природну природну воду. Системи фільтрації можуть зробити негативний вплив на якості води. Вони знижують вміст токсинів, але і корисних сполук. Така вода може бути дійсно чистою, але не в розумінні, як чиста і корисна для людей.

Разом з тим існують фільтри, які не вимагають штучної мінералізації, залишаючи природні корисні сполуки в розчиненому у воді стані. Це і є чиста мінеральна вода для пиття.

Очищена вода, позбавлена мінерального складу, не сприймається людьми, як питна вода. Предки були привчені до здорової воді, насиченій мінеральними речовинами, і ця спадковість перейшла до сучасним людям Відсутність свіжості у воді - ознака відсутності мінеральних речовин, що говорить про її непотрібність.

Деякі фільтри роблять воду дистильованої, позбавленої повністю мінеральних сполук, яка залишає неприємний присмак. Люди далі не хочуть використовувати фільтрацію взагалі.

Фільтрування необхідно робити, щоб прибрати мікробну середу, прибрати не потрібні хімічні сполуки, але немає необхідності деминерализовывать воду.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua