Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Втрата ваги з водою
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Втрата ваги з водою

Дуже часто ми чуємо: «Випивайте не менше 8 склянок води щодня». Але тоді виникає питання: чи ми зможемо позбавитися від зайвих кілограмів, дотримуючись цієї поради?

Наше тіло, як механізм, для хорошої і злагодженої роботи постійно вимагає воду. Тоді він працює швидко, без збоїв. Всі хімічні процеси втягують енергетичний метаболізм, і п'є багато води відчуває себе більш енергійними і у нього підвищується швидкість метаболізму. Вода змушує Ваш організм спалити калорії швидше.

Питну воду треба вживати, якщо Ви намагаєтеся схуднути. Деякі дослідження показали, що спрага і позиви голоду пов'язані між собою. Якщо є невелике зневоднення, Ваш організм замість того, щоб поповнити запаси води, може це прийняти за голод.

Оскільки велика частина їжі містить трохи води, Ви зможете з'їсти більше, щоб отримати необхідну рідину, однак, Ви також отримуєте небажані ефекти збільшеного споживання калорій. Вживання води допоможе Вам позбавитися від зайвих кілограмів і, що важливо - від обжерливості.

Важливість питної води в сучасній дієті Безліч нових продуктів харчування, створених сьогодні, не тільки містять велику кількість енергії від доданого цукру і жирів, але також дуже мало води.

Продукти, що містять консерванти, можуть зберігатися тривалий період, а не мають у своєму складі консервантів, псуються набагато швидше: це стосується молочних продуктів - молоко, йогурт, а також у яйцях, овочах і фруктах.

Може бути, комусь і приємно заповнювати свої засіки «консервантами», але користь від цих продуктів мінімальна, хоча і вони зберігаються протягом багатьох місяців.

Вживаючи їх, ми обмежуємо свій організм в споживанні рідини, яка повинна надходити разом з їжею. Рідина виводиться з організму - через нирки, під час відвідувань ванни, сауни - через піт, а також через дихання. Просто подихайте на дзеркало, і побачите крапельки вологи.

Тому, що вода, яку ми постійно втрачаємо, має постійно поповнюватися. Найефективніший спосіб поповнити запаси рідини, які були втрачені, просто випити чисту воду. Також потрібно враховувати, то кількість рідини, яка потрапляє в наш організм з їжею, а також пам'ятати, що вологи досить багато в овочах і фруктах.

Саме всі ці моменти важливо враховувати, складаючи своє меню. Не становить особливої праці замінити солодкі напої з кофеїном склянкою або двома звичайної води. Різниця від такої заміни величезна. І пам'ятайте, де б Ви не знаходилися: в квартирі, або в дорозі, - з Вами завжди повинні бути запаси питної води.

Скільки я повинен випити, щоб схуднути? В середньому, для людини дієтологи рекомендують випивати 1.8 літра води щодня, що складає, приблизно, 8 склянок.

Якщо Ви дотримуєтеся дієти, щоб схуднути, важливо постійно вживати питну воду протягом дня. Але, враховуйте особливості Вашого організму. Кількість вживаної рідини можна знизити, враховуючи супутні захворювання.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua