Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Ви п'єте достатньо води?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Ви п'єте достатньо води?

Наше тіло містить велику кількість води, фактично приблизно дві третини нашої маси тіла - вода. Однак, ми потребуємо в постійному поповненні рідини, так як втрата одного відсотка нашої маси тіла призводить до зневоднення, а потім і до серйозним медичним ускладненням.

Ми постійно втрачаємо воду, потіючи або мочась, таким чином, питна вода допомагає зберігати наш водний баланс. Як я можу сказати, зневоднений я? Відповідь можна отримати, поглянувши на колір Вашої сечі.

Якщо її колір блідий, Ви, ймовірно, в порядку. Якщо ж це темніше, ніж колір соломи, Ви, ймовірно, не п'єте достатньо. Симптоми зневоднення включають головні болі, втрату концентрації і втому, суху шкіру і сухість в очах. Тривале зневоднення може викликати проблеми в нирках, печінці, суглобах і м'язах.

Багато людей не усвідомлюють, що вони зневоднені, вони просто звикають це не відчувати. Протягом дня Ви повинні випити воду, швидше ніж, коли Ваше тіло не може жити без рідини.

З точки зору марнославства - пружна шкіра виглядає молодшою, а її більш рихла, зневоднена шкіра виглядає хворобливим і більш старою. Тільки, випиваючи більше води Ви зможете виглядати набагато молодше Що, якщо я не люблю воду? Найефективніший спосіб пити і залишатися працездатним полягає в тому, щоб випити просту воду, шипучий напій тільки містить приблизно 65%-у воду.

Якщо Ви дійсно не любите води, спробуйте розчинити її з невеликим чистим фруктовим соком. Ви могли також спробувати пити підлозі знежирене молоко.

Якщо Ви п'єте чай і кава, варто пам'ятати, що кофеїн, що міститься в них, діє як сечогінний засіб, а це означає, що Ви захочете більше сечі, тому змушені будете пити трохи більше, щоб поповнити втрату вологи в організмі. Що стосується алкоголю, то він просто приносить шкоди Вашому організму.

Як я можу більше пити? Починайте кожен день зі склянки води, додаючи соку лимона або лайма, щоб стимулювати Вашу травну систему. Тримайте пляшку води з Вами у Вашій сумці. Тримайте пляшку води на Вашому столі постійно. Їжте більше фруктів і овочів - у них є більш високий вміст води, ніж у більшості інших продуктів.

Випийте склянку води вранці, один протягом дня, перед обідом, один перш ніж у Вас закінчиться робочий день, оскільки Ви повертаєтеся додому і т.д. Тримайте на столі склянку води постійно, навіть тоді, коли у Вас стоїть чашка чаю або кави, і обов'язково кожен раз перед їжею. Вода, розлита в пляшки або вода з-під крана?

Встановлена у холодильниках розлита в пляшки вода - великий бізнес в ці дні. Багато хто з нас вважають, що вода, яка тече з-під крана, не є на смак дуже гарною. Тому, використовують привізну воду, розлиту в пляшки.

Може краще подумати про те, щоб вкласти капітал у водний фільтр. Процес фільтрування знижує вміст відсоток вапна у воді, а також інших шкідливих речовин, включаючи хлор.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua