Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Використання мінеральної води

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Використання мінеральної води

Джерела природної мінеральної води здавна використовувалися людьми для лікування або полегшення симптомом деяких захворювань.

Мінерали, що знаходяться у воді у високій концентрації, здатні проникати в організм через шкіру і викликати позитивний лікувальний ефект при різних проблемах зі здоров'ям.

Потреба організму в мінеральних речовинах нітрохи не менше, ніж у вітамінах, і їх дефіцит може призвести до серйозних наслідків. Якщо мінеральні джерела є ще і термальними, то їх користь для організму зростає багаторазово.

Вода в них нагрівається природним чином, містить набагато більше мінералів, оскільки їх розчинність значно зростає із зростанням температури. Термальна мінеральна вода допомагає зменшити в кістках і суглобах, полегшує стан людей, які страждають судомами і м'язовими болями.

Практично всі пацієнти з захворювання опорно-рухового апарату відзначають поліпшення самопочуття, зниження інтенсивності болю. Джерела мінеральної води є справжнім порятунком для хворих з проблемами шкіри. Купання в термальних джерелах знімає такі симптоми, як свербіж, сухість шкіри, алергічні прояви.

Також відзначений відмінний ефект при лікуванні екземи і псоріазу. Добре піддається лікуванню і вугровий висип у дорослих пацієнтів, оскільки при вмиванні або купанні в гарячій мінеральній воді відмінно розширюються і прочищаються шкірні пори.

Величезна кількість людей відвідують мінеральні джерела з метою зняти нервову напругу, полегшити наслідки стресу, викликаного постійним розумовою напругою. Термальна вода значно покращує кровообіг, що веде до зниження артеріального тиску у пацієнтів, які страждають гіпертонією.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua