Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Визначення мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Визначення мінеральної води

За визначенням, мінеральної, є вода: з вмістом мінералів не менше 250 частин на мільйон в загальній кількості розчину, всі компоненти якої, природного походження і не були додані штучним способом.

Калій, магній, залізо, сірка, марганець, хлор, мідь, кварц, літій, хром - найбільш зустрічаються у воді мінерали з усіх виявлених, відомі своєю користю для здоров'я (звичайно, до тих пір, поки не будуть вживатися надмірно). Більшість людей вважають мінеральну воду зміцнює здоров'я, саме завдяки вмісту в ній природних мінералів.

Багато лікарі також кажуть, що, так як мінерали потрапляють в організм з водою в розчиненому вигляді, це робить їх всмоктування в кров більш швидким і ефективним.

Таким чином, мінеральна вода - прекрасний спосіб доставки всіх необхідних мікроелементів. Однак, користь для здоров'я бутильованої води, залишається науково-недоведеною в достатній мірі.

Існує чимало вчених і лікарів, які стверджують, що мінеральна вода може нашкодити будь-якого (турбує можливість передозування металів і натрію, що містяться в мінеральній воді). Але є й такі, хто стверджує, що це - звичайна вода, просто ступінь чистоти більш висока і виражений дивний смак (який можна любити або ненавидіти).

Є також такі дослідники, які, всупереч іншими твердженнями, заявляють, що містяться в мінеральній воді мікроелементи-не органічного походження, а тому, що людське тіло не здатне їх засвоїти жодним чином.

Однак існує безліч спростовують це доказів. І одне з них те, що ми більш ніж на 70% складаємося з води, а вода - це "універсальний розчинник". Є штучна мінеральна вода, мікроелементів у ній спочатку не було, їх додали після. Немає достатніх наукових підтверджень того, що така "збагачена" вода несе якусь користь для організму.

Єдина цінність - це сама вода. Ця синтетична мінеральна вода не може іменуватися "мінеральної", тому її часто називають "вітамінізованої" або "поліпшеної".

Деякі вчені, за результатами своїх досліджень, винесли висновок, що додатково вітамінізована мінеральна вода, приносить користь здоров'ю.

Існує наукові докази користі від купання в мінеральній воді, такі, як: лікування багатьох шкірних захворювань, полегшення подагри і ослаблення ревматичних болів.

Прихильники користі від купання в мінеральній воді, стверджують, що користь для організму буде і в разі вживання такої води всередину.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua