Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> У чому користь питної мінеральної води?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

У чому користь питної мінеральної води?

У минулі часи користь від мінеральної води була значно вище, ніж сьогодні. Компанії, які продають дорогу мінеральну воду, нібито минулий очищення і наповнену «цілющі» властивості, що не варто сприймати серйозно.

Перш, ніж купити таку воду, потрібно зрозуміти, що вона являє собою насправді. Наш організм в результаті різних фізичних функцій стикається з втратою в ньому води, яку потрібно регулярно поповнювати.

Також вірно те, що мінеральна вода приносить велику користь травній системі, ніж дистильована.

Але, немає жодних наукових досліджень, які вказують, що деякі елементи краще, ніж інші. Існує безліч систем очищення води, деякі за помірними цінами, а деякі значно завищені.

Найдорожчий тип мінеральних систем очищення води називається зворотним осмосом або RO, який спочатку «обессоливает» воду, а потім вибирає, які саме елементи слід повернути назад.

Вони були дуже популярні у свій час, але стали втрачати популярність після того, як з'ясувалося, що мінеральна вода приносить більше користі травній системі. Відомо, що жодна система очищення не видаляє хлор і хімічні домішки. Тільки демінералізують.

Перша проблема з цим - питання смаку. Води, які пройшли таку обробку, стають позбавленими смаку і несвіжими. Тому багато виробників стали додавати у воду деякі мінерали, щоб поліпшити її смак.

Друге питання, що мінеральна вода приносить більше користі травній системі, ніж дистильована, це може також запобігти надмірній втраті електролітів і харчових дефіцитів. Знаючи це, компанії, що користуються старими технологіями, придумали, як можна підвищити свої продажі. Тепер, є деякі інші продукти, які потрапляють в категорію мінеральних систем очищення води.

Ці засоби використовують процес, названий відбірної фільтрацією, щоб видалити хлор, THMs, VOCs, пестициди, гербіциди, свинець, мідні та бактеріальні кісти. Вони - технологічно просунуті багатоступінчасті пристрою.

Одну стадію називають іонним обміном. На цій стадії іони токсичного металевого свинцю і менш токсичною, але проблематичною, міді обмінюватись на іони калію і натрію. Завдяки чому поліпшується смак, безпека і баланс ph-фактора.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua