Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Як мінеральна вода приносить користь вашому організму?
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Як мінеральна вода приносить користь вашому організму?

Природна мінеральна вода приносить користь Вашому, як ніяка інша рідина. Ймовірно Вам відомо, що природна мінеральна вода містить важливі для нашого здоров'я мікроелементи.

Але, на жаль, більшість з існуючих у наш час водоочисників, руйнують корисні мінерали. Вода, яку ви отримуєте в результаті, просто занадто чиста, щоб її пити.

Ця демінералізованою вода схожа за чистоту на дистилят, і придатна тільки для використання в лабораторіях. Для початку Вам потрібно зрозуміти, яким чином вживання цієї мінеральної води приносить користь вашому організму.

По-простому: найкраще, що Ви можете зробити для свого тіла, це - вживати справжню мінеральну воду. Понад 70% людського тіла - це вода.Чтобы жити, нам потрібно постійно поповнювати її запаси. І для пиття нам потрібна чиста вода, щоб уникнути зараження різними, що передаються через воду, хворобами.

По-кільки все більше людей починають усвідомлювати важливість чистою, багатою мінералами води, безліч компаній вирішили цим скористатися. Їх система поліпшення якостей води працює дещо дивно.

Дозвольте, я поясню. Збагачує мінералами, система очищення мінеральної води діє по двом принципам: очищення води та насичення її мінералами. Ви запитаєте: "Навіщо насичувати воду мікроелементами, які вже містяться в ній?" Це потрібно тому, що використовується дистиляція і метод зворотного осмосу, позбавляють воду всіх знаходяться в ній мікроелементів. Виникає необхідність для залучення другого циклу системи - ремінералізації.

Ймовірно, у Вас може виникнути питання: "Якщо що містяться у воді мінерали так корисні, то навіщо потрібно використовувати таку систему очищення, яка спочатку руйнує їх, а потім відновлює?" Знову таки - це ще один хороший питання. Що, якщо б існувала така система, яка б очищала без видалення мінералів?

Настав момент, коли Ви повинні дізнатися принцип фільтрації води через блоки активованого вугілля. Фільтри з активованим вугіллям - дуже ефективно очищають воду від всіляких забруднень, але при цьому, вони ще і зберігають у ній всі мінерали. В результаті, вода і чиста і корисна.

Тому такий метод очищення вважається кращим, ніж дистиляція і зворотний осмос. З цієї причини, доктора всього світу радять використовувати багатокамерні вугільні фільтри.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua