Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Як отримати користь від натуральної мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Як отримати користь від натуральної мінеральної води

Натуральна мінеральна вода, як відомо, є корисною для здоров'я. Тому що в ній багато мінеральних речовин. При вживанні такої води природним шляхом відновлюється запас мікроелементів в організмі.

В складі води можна зустріти залізо, магній, кальцій, калій, сірку. Залізо потрібно для забезпечення здоров'я крові. Магній підтримує імунну систему.

Сірка знижує загальну токсикацию організму і очищає організм. Кальцій забезпечує міцність кісток скелета. Калій забезпечує клітинний обмін. У давнину миття тіла викликало певні труднощі для тих, хто не міг зануритися в холодну воду.

Найбільшою популярністю користувалися у туристів і місцевих жителів гарячі джерела. Багато люди приписують воді і інші терапевтичні здібності - лікування захворювань суглобів, пухлин.

Почасти вірно і те, що вже віра в це допомагає зцілитися. Наприклад, багато хто, купуючи пляшку води, думають, що вона мінеральна.

Хоча цілком може бути, що це лише артезіанська вода зі штучним додаванням мінеральних домішок. Вода може бути одним з компонентів догляду за красою і здоров'ям, зокрема уповільнює розвиток зморшок.

Вода є складеним компонентом різних масок при догляді за шкірою обличчя.

Під час спеки для захисту шкіри ми можемо її змочувати.

Мокре волосся піддаються кращої укладання за допомогою фена.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua