Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Як питна вода впливає на Ваше здоров'я
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Як питна вода впливає на Ваше здоров'я

Важливість питної води не може бути недооцінена. Людське тіло складено максимум з 70% води. Аналогічно, у багатьох найбільш важливих частин тіла, таких як м'язи і мозок є вміст рідини.

При цьому, зовсім не дивно, що вода життєво важлива для фізичної функції. Сказано, що люди можуть пережити два - три дні без води, і це досить зрозуміло. Вода допомагає тілу виконати багато життєво важливі функції.

Без води тіло людини буквально почне в'янути. Таким чином, людям дуже важливо отримати належну кількість води кожен день, щоб гарантувати здорову функціональність тіла.

Є безліч причин, чому питна вода дуже важлива для хорошого здоров'я. Вода використовується тілом в якості транспортної системи.

Для багатьох вітамінів, поживних речовин і корисних мікроелементів, які отримані з продуктів та харчових добавок, які будуть належним чином поглинені організмом, споживання необхідних обсягів води необхідно. Вода допомагає транспортувати ці поживні речовини всюди по тілу органів.

Аналогічно, вода також відіграє дуже важливу роль у транспортуванні кисню до клітин. Видалення шлаків з організму буде також відбуватися швидше, якщо ми постійно будемо вживати потрібну кількість питної води. Люди, які п'ють більше води, мають пружну, здорову шкіру, яка є відображенням кількості наявних токсинів в організмі.

Крім того, вода допомагає регулювати температуру тіла. У жаркий день люди вибирають склянку прохолодної води, тому що вона регулює температуру тіла набагато швидше, ніж будь-який інший напій.

Це одна з причин, чому для людей настільки важливо постійно вживати звичайну воду. Часто виникають суперечки про те, скільки води можна щодня вживати. Є загальне правило: близько восьми склянок води в день.

Однак, набагато краще буде, якщо Ви індивідуально, залежно від свого віку і ваги, відрегулюєте для себе оптимальну кількість рідини, яку можна вживати за день. Це забезпечить більш точну оцінку того, скільки води необхідно, щоб гарантувати Вам хорошу фізичну форму.

Є додаткові фактори, які можуть вплинути на кількість води, що споживається людиною, а саме: високі спортивні навантаження, проживання в жарких кліматичних поясах, а також вживання алкоголю. Кожен з цих факторів вимагає від людей збільшення споживання рідини, щоб заповнити її в організмі, так як більша частина вологи іде через потові залози. Багато людей думають, що для них нормалізація водного балансу - важке завдання.

Однак, це помилкова думка. Немає нічого простіше, ніж тримати завжди під рукою пляшку питної води. Також добре втамовує спрагу зелений чай, який у сильну спеку допомагає відновити водний баланс організму.

Для зменшення спраги, можна в пляшку з питною водою додати кілька крапель соку лимона або лайма. Крім того, можна вживати в їжу фрукти багаті на вміст води.

Першість серед них ґрунтовно тримає звичайний кавун, який при відсутності води, досить поповнить організм рідиною та нормалізує водний баланс.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua