Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Використання ефірних масел вдало поєднує приємне з корисним. Наведені нижче способи використання являють собою не більш, ніж рекомендації.

Застосовуючи той або інший метод, необхідно дотримуватися мір безпеки, а також мати на увазі, що ефірні масла легко займисті.

Легка інгаляція

Капніть на серветку до 4 крапель ефірного масла, піднесіть до носа й вдихайте. Використовуючи масло вперше, краще обмежитися однією краплею - необхідно переконатися, що дане масло не викликає негативних реакцій.

Парова інгаляція

Скип'ятіть дві чашки води, вилийте воду в миску й капніть у неї 3-7 крапель масла.

При використанні масел, здатних подразнювати слизуваті оболонки (тобто кориця, евкаліпт, сосна, розмарин, тім’ян), кількість крапель бажано зменшити.

Вдихати пару потрібно на відстані 30-ти сантиметрів від ємності з рідиною. Захоплюватися не варто, а при виникненні найменшого відчуття дискомфорту або роздратування, інгаляцію варто негайно припинити.

Парова інгаляція допомагає в боротьбі застудами й грипом. Різні ефірні масла можуть як розслаблювати, так і тонізувати, тому потрібно використати ті, які найбільше підходять відповідно часу доби.

Освіження приміщення

Додавши в ємність із закип'яченою водою не більше 10 крапель масла, залишіть її в приміщенні для поліпшення якостей повітря.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua