Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Як вживання рідини допоможе Вам схуднути
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Як вживання рідини допоможе Вам схуднути

Як вживання рідини допоможе Вам схуднути і виглядати молодше Не недооцінюйте важливість вживання рідини Вашим організмом.

Після огляду групи людей з'ясувалося, що більшість обстежуваних просто зневоднені, відчуваючи себе при цьому більш-менш задовільно.

При цьому всі з них знали, що вода відіграє велику роль у функціонуванні нашого організму. Вода зберігає нас життєздатними протягом всього дня, допомагає прискорити обмін речовин. Вона регулює наше кров'яний тиск. Вона змушує наш організм працювати, як годинник.

Було доведено, що вода допомагає схуднути. Багато хто з нас плутають спрагу з почуттям голоду. Внаслідок цього, ми більше їмо. І хоча ми ще ситі, не відчуваємо різниці між почуттям голоду і спрагою, і все їмо, їмо більше в надії задовольнити свої відчуття. Більшість з нас не розуміє, що, було б краще просто випити склянку води.

Доведено, що люди, які перед прийомом їжі випивати стакан води, з'їдали значно менше. Вода, що заповнила шлунок, не дала людині з'їсти зайве. А це означає, що ви їсте менше і худнете.

Вода також робить дивовижні речі для Вашої шкіри. Зневоднена шкіра втрачає свою пружність протягом довгого часу, вона стає сморщившей і сухий.

Це може також призвести до захворювань шкіри і навіть появи ракових пухлин. Коли Ваша шкіра отримує достатньо вологи, вона еластична і має здоровий вигляд, а людина виглядає молодше.

Здоровій людині радять випивати не менше 8 склянок води щодня. Не забуваючи про це, Ви відчуєте радість життя. Ви станете відчувати себе більш здоровими і більш життєрадісним.

Ви також будете почувати себе краще, знаючи, що Ви худнете і виглядаєте все краще і краще...

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua