Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Усі знають, що важливо часто пити воду, але не завжди можна це зробити. Як же зробити так, щоб протягом довгого дня ви могли одержувати необхідну кількість рідини?

Зі збільшенням температури збільшується споживання води, тому необхідно дотримуватися наступних порад, щоб не привести організм до зневоднювання:

- Якщо ви займаєтеся спортом, то завжди майте під рукою пляшку з водою, якщо буде потреба поповнити недолишок рідини, що витрачається під час потіння і охолодження організму.

- Додайте у воду сироп з фруктів або вітаміни, що зробить воду більш смачною й корисною.

- На роботу й у подорож завжди беріть з собою воду. Маючи під рукою термос з охолодженою водою, ви будете потрохи пити її протягом дня й непомітно поповнювати резервуари своїх клітин.

- Замініть інші напої водою. Наприклад, газовану воду за обідом можливо замінити склянкою води з лимоном. Пам’ятайте, що вода не має калорій, тому вона ідеально підійде для худнення;

- Зробіть на комп'ютері або телефоні нагадування на кожні дві-три години про споживання води. Розтягніть склянку хвилин на п'ять, не пийте швидко. У такий спосіб ви позбудетеся від важкості у шлунку;

- Їжте фрукти, які теж допоможуть гидратувати ваш організм. Підійде також знежирене молоко, що ідеально підійде жінкам середнього віку, адже в його склад входить кальцій, що запобігає розвитку остеопорозу;

Неважливо як одержувати необхідну воду. Головне, не допустити зневоднювання й запобігти багато хвороб. Так, питна вода знижує ризик серцевого приступу, розвитку проблем з травленням, усуває проблеми з зайвою вагою, підвищує енергетичний рівень.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua