Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Які проблеми можуть виникати через воду із пляшок? Одним найбільших зручностей нашого часу стала звичайна вода в пляшці.

На сьогоднішній день проводяться різні дослідження, покликані простежити, які потенційні проблеми приховує у собі пляшкова вода і як їх можна уникнути. Одним найгостріших питань є правдивість інформації на пляшці про її вміст.

Багато виробників розхвалюють свою воду, вироблену з найчистіших гірських джерел, а в результаті на заводі наповнюють пляшки звичайною водою із крана, при цьому клеять привабливу етикетку, щоб спокусити покупця.

Яка ж якість води із пляшки? Чи є вона джерельною або ж набрана з крану? Цікавий той факт, що санітарні інструкції для водопровідної води більше вимогливі, ніж для води з пляшок. Це означає, що вода з під крану більш безпечна, ніж куплена в магазині вода у пляшці.

Так у водопровідній воді не повинні бути присутнім бактерії Е. Соlі, причому ніхто не забороняв використати воду з такими або іншими забрудненнями у виробництві питної води. Проблеми з якістю води в пляшках постійно збільшуються через етикетки, що вводять в оману, які читає споживач, не замислюючись купуючи й споживаючи сумнівний продукт.

Вода в пляшках не тільки коштує в 2 рази дорожче, але і її виробництво не найдешевше. Також випуск такої продукції негативно впливає на навколишнє середовище й здоров'я людини, адже пляшки не завжди переробляються, а токсини пластмаси впливають на воду, що перебуває в пляшці довгий час.

Дотепер немає компетентної оцінки того збитку, що приносить виробництво пляшок з водою як для здоров'я, так і для екологічної безпеки довкілля, адже для цього потрібні довгі роки спостереження й дослідження.

Кожний споживач сам вирішує, ризикувати чи ні своїм здоров'ям. Адже разом з перевагами, вода в пляшках таїть невідомі наслідки.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua