Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>При захворюваннях кишечника

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

При захворюваннях кишечника

При хронічних захворюваннях товстого кишечника (коліти і тіфліти) призначають слабо мінералізовані води в теплому вигляді — Ужгородську, Шаян-4, Шаян-2, Драгівську, Лужанську, Сойми.

Час вживання установлюється залежно від секреції шлунка. Одночасно призначають мікроклізми з мінеральної води, що має температуру тіла, а також мінеральні і субаквальні ванни.

При болях і спазмах кишечника рекомендуються парафінові аплікації на область живота (42—44°, тривалістю 20 хвилин), а також торфяні і озокеритні аплікації (від 20 до 45 хвилин).

Велику роль відіграють лікувальна фізкультура, кліматолікування, лікувальне харчування. При хронічних гастроентероколітах з частими загостреннями призначають соляно-лужні мінеральні води, що містять кальцій,— з джерел у селах Кваси, Кобилецька Поляна, Келечин, Нелєпіно, Білий, Сойми, Ужгородську, Шаян-4,— в теплому і навіть у гарячому (до 40—45°) вигляді.

Час вживання мінеральної води визначають залежно від секреції шлунка. Крім приймання мінеральної води всередину, призначають мінеральні ванни в теплому вигляді, субаквальні ванни, грязеві аплікації температури 40—42° (при проносах аплікації протипоказані).

При хронічних захворюваннях печінки і жовчних шляхів (гепатити, холецистити, ангіохоліти, гепатохолецистити) призначають мінеральні води: Сойми, Шаян-2, Шаян-4, Поляна-Купіль, Драгівську, Лужанську, Плосківську та інші, від 200 до 300 м/і два-три рази на день.

П'ють воду ковтками в підігрітому (до 40— 45°) вигляді при болях і спазмах, а також в період загострень за 30—60 хвилин до їди. В стадії затухання хвороби і при супровідних захворюваннях шлунка мінеральну воду призначають температури джерела. Час вживання води визначають відповідно до секреції шлунка.

Високої ефективності при лікуванні захворювань печінки і жовчних шляхів досягають комбінованим застосуванням мінеральної води всередину, а також у вигляді теплих мінеральних ванн (36—37°) через день і грязевих аплікацій температури 40—44° на 20—40 хвилин через день.

Рекомендуються діатермогрязі на область печінки, індивідуальна лікувальна фізкультура, лікувальне дуоденальне зондування з наступним введенням через зонд мінеральної води на фоні лікувального харчування.

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua