Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Допомога в лікуванні запалення м'язів

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Допомога в лікуванні запалення м'язів

Якщо вам знайома проблема пошкодження м'язів, сучасний ринок товарів пропонує вам скористатися різними типами устаткування, враховуючи характер хвороби і ваш вік.

Масажний стілець.

Масажний стілець - один з кращих і найбільш легких способів полегшити запалення м'язів. Існує безліч різних видів стільців, що надає вам абсолютну можливість вибрати саме той стілець, який буде найбільш ефективний саме для вас. Деякі стільці обладнані декількома параметрами налаштувань, так щоб ви могли зосередити загальний вплив тільки на певних областях вашого тіла.

Масажні подушки.

Якщо у вас є скарги на постійне напруження і біль в шиї і плечах, то для позбавлення від цих неохайних симптомів ви обов'язково повинні придбати масажну подушку. Вона чудово підходить для застосування після довгого, важкого робочого дня. Її також можна використовувати і для інших частин тіла, наприклад, для спини або ніг.

Тепловий компрес

Перед масажем запалених м'язів було б зовсім не зайвим розслабити їх перш тепловим компресом. Тепловий компрес представляє із себе маленьку подушечку, заповнену гречкою, лавандою та іншими заповненням. Компрес можна підігріти в мікрохвильовій печі, а після покласти на хворі суглоби і запалені м'язи. Ця процедура частково полегшує больові відчуття. Альтернативою такому компресу може служити звичайна нагріта губка. Головне стежити за температурою щоб уникнути отримання опіку.

Вібро масажер

Вони портативні, не вимагають батарей або електрики, їх можна зберігати в ящику столу, в автомобілі, гаманці.

Водна терапія.

Інший відмінний спосіб заспокоїти ваші м'язи - додати кілька крапель ефірної олії, солі для ванн при здійсненні купальних процедур.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua