Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Застосування мінеральних вод

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Застосування мінеральних вод

Всі вуглекислі води застосовують як для питва, так і в вигляді ванн, а сульфатно-сірководневі — тільки зовнішньо.

Мінеральні води здебільшого застосовують як питво. При такому використанні-вони діють насамперед на нервові закінчення, розташовані в слизовій оболонці всього травного тракту, починаючи з ротової порожнини.

Крім того, іони солей мінеральних вод надходять у кров'яне русло і течією крові розносяться по всьому організму, нормалізуючи функції інших внутрішніх органів і благотворно впливаючи на центральну нервову систему.

Вищі відділи нервової системи, в свою чергу, впливають на функції всіх внутрішніх органів, в тому числі й органів травлення.

Поряд з цим мінеральна вода, прийнята всередину, механічно розчииюя і змиває слиз при запальних процесах шлунка і кишечника.

Таким чином, вживання води у вигляді питва в комплексі з іншими лікувальними факторами поліпшує і нормалізує функції уражених органів людського організму.

Мінеральну воду застосовують також для полоскання порожнини рота, зіва, для промивання шлунка вводять у дванадцятипалу кишку через зонд, у вигляді клізм, роблять сифонні і підводні промивання кишечника (субаквальні ванни) та ін.

Дія мінеральної води залежить від її температури, концентрації водневих іонів, рідкісних металів, газів, а також від біологічних властивостей, радіоактивності, кількості і часу вживання.

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       
Кардиология в Харькове делает чудеса и возвращает пациентов к активной жизни.

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua