Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Застосування мінеральних вод
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Застосування мінеральних вод

Всі вуглекислі води застосовують як для пиття, так і у вигляді ванн, а сульфатно-сірководневі - тільки зовні. Мінеральні води здебільшого застосовують як питво.

При такому використанні вони діють насамперед на нервові закінчення, розташовані в слизовій оболонці всього травного тракту, починаючи від ротової порожнини.

Крім того, іони солей мінеральних вод надходять у кров'яне русло і кров'ю розносяться по всьому організму, нормалізуючи функції інших внутрішніх органів і благотворно впливаючи на центральну нервову систему.

Вищі відділи нервової системи, в свою чергу, впливають на функції всіх внутрішніх органів, в тому числі і органи травлення. Поряд з цим мінеральна вода, прийнята всередину, механічно розчиняється і змиває слиз при запальних процесах шлунка і кишечника.

Таким чином, вживання води у вигляді пиття в комплексі з іншими лікувальними факторами покращує і нормалізує функції уражених органів людського організму.

Мінеральну воду застосовують також для полоскання порожнини рота, зіва, для промивання шлунка вводять в дванадцятипалу кишку через зонд, у вигляді клізм, роблять сифонні і підводні промивання кишечника (субаквальні ванни) і ін

Дія мінеральної води залежить від її температури, концентрації водневих іонів металів, газів, а також від біологічних властивостей, радіоактивності, кількості і часу вживання.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua