Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Неправильне зберігання мінеральної води в пляшках

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Неправильне зберігання мінеральної води в пляшках

У бутильованої мінеральній воді, яка зберігалася не належним чином (на світлі, або з порушенням температурного режиму), можуть виявитися шкідливі хімічні сполуки.

Згодом така вода стає непридатною для вживання. Якщо під час розливу не були дотримані санітарні норми по дезінфекції та знезараження, то у воді, крім хімічних забруднень, можуть виявитися колонії бактерій і спор.

Природна вода може містити мікроорганізми, які безпечні для людей, які не будуть розмножуватися в тарі при транспортуванні і зберіганні в правильних умовах.

Мінеральна вода піддасться псування, якщо пляшка після первинного розтину не була запечатана належним чином, це може відбутися через бактеріального обсіменіння. У підсумку замість корисного напою можна отримати небезпечний для здоров'я і життя продукт.

Споживачам, які віддають перевагу покупку мінеральної води у великій тарі, слід пам'ятати, що вода після відкриття пляшки може зберігатися не більше 2 тижнів. Якщо ж передбачається перелив з об'ємною тари в більш дрібну, то призначена для цього посуд повинна бути ретельно вимитий і просушена.

Невідкрита пляшка з мінеральною водою може зберігатися протягом довгого часу, але при цьому можуть істотно змінитися органолептичні властивості, аж до появи неприємного смаку і запаху. Це не означає, що продукт зіпсований, але в той же час вживання такої води навряд чи викличе позитивні емоції.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua