Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Зцілення Вашої шкіри за допомогою мануальної терапії
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Зцілення Вашої шкіри за допомогою мануальної терапії

Найбільший орган в людському тілі - наша шкіра. Шкіра в середньому становить приблизно 1 - 2 кв.м і важить близько 4,09-4,99 кг. Є три шари шкіри: епідерміс, шкіра і гіподерма.

Епідерміс складається з 5 шарів: базального, шипуватого, зернистого, блискучого і рогового. Основа епідермісу - його найбільший внутрішній базальний шар. Безпосередньо над базального шаром кератиноцити збільшуються в розмірі і формують шиповатий шар.

Зернистий шар складається з 2-3 рядів клітин. Блискучий шар видно в ділянках найбільш просунутого епідермісу, тобто на долонях і підошвах. Роговий шар утворений повністю без ’ ядерними клітинами. Мануальна терапія, сприяє здоровій діяльності залози і допомагає тілу у видаленні токсину.

ДЕРМІС - сполучнотканинна частина шкіри - складається з трьох компонентів: волокон основної речовини та нечисленних клітин. Дерми є опорою для придатків шкіри (волосся, нігтів, потових і сальних залоз), судин і нервів. Товщина її варіює від 0,3 до 3 мм. В дермі виділяють два шари: сосочковий і сітчастий.

ГИПОДЕРМА - підшкірна жирова клітковина. Складається з пухкої мережі колагенових, еластичних і ретикулярних волокон, в петлях яких розташовуються часточки жирової тканини - скупчення великих жирових клітин, що містять великі краплі жиру. У гіподермі розташована глибока венозна мережу.

Вона лежить паралельно глибоке артеріального сплетіння, з яким з'єднується безліччю артеріо-венулярних анастомозів, що грають важливу роль в регуляції кровотоку, терморегуляції, потовиділенні і т. д. Чутливі пальці лікаря роблять величезну користь, впливаючи на шкіру.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua