Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Жорстка вода проти м'якої води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Жорстка вода проти м'якої води

Вода - дійсно основна життєва потреба - але наскільки добре ми її знаємо? Не багато людей знайомі з термінами, як жорстка вода і м'яка вода. Це в основному дві класифікації води, на основі її хімічного складу.

Жорсткість води залежить від вмісту кальцію, який вимірюється в частинах на мільйон. Якщо вміст кальцію у воді становить 160 частин на мільйон або менше, її називають м'якою водою, а якщо ж вище 160 частин на мільйон, то її називають як жорстка вода.

Перш, ніж ми перейдемо до жорсткої воді проти м'якої води, давайте глянемо на кожне з цих коштів. Жорстка вода Найпростіше визначення жорсткої води - вода з високим вмістом мінеральних речовин.

Це зміст жорсткої води, що містить кальцій, магній, крейда, вапно, і т.д., розчиняються у воді. Серед цих мінералів, кальцію і магнію можна знайти в достатку.

Крім цього, жорстка вода може також включати інші сполуки, такі як бікарбонати та/або сульфати. Жорстка вода взагалі предпочтена як питна вода, внаслідок високого вмісту мінеральних речовин. Навіть з точки зору смаку, жорстка вода перевершує м'яку воду.

М'яка вода М'яка вода - вода, яка містить дуже мало або зовсім не містить мінерали, такі як кальцій і магній. Серед джерел грунтових вод м'яка вода взагалі отримана із вивержених гірських порід таких як граніт або осадові породи, такі як піщаник, які самі по собі з низьким вмістом мінеральних речовин.

М'яка вода також може бути отримана за рахунок позбавлення від всіх мінералів в жорсткій воді, за допомогою системи пом'якшення води. З точки зору смаку м'яка вода відносно солона, а іноді і зовсім не підходить для пиття.

В такому випадку ця вода повинна бути піддана твердості або повинна бути змішана з жорсткою водою, щоб зробити її придатною для пиття.

Жорстка вода проти м'якої води Це приводить нас до головного питання, яка вода краща, жорстка або м'яка? Однією найбільш важливою відмінністю між жорсткою і м'якою водою - те, що жорстка не дуже добре працює з милом, як м'яка вода.

У разі жорсткої води, розчинені у воді іони, мають тенденцію реагувати з хімікатами, існуючими в милі, і виробляє нерозчинний залишок, який досить важко змити. З іншого боку, м'яка вода і мило працюють дуже добре разом і роблять шкіру гладкою і сяючою.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua