Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная> Змішані види масажу
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Змішані види масажу

У слова "масаж" є різні значення. Є багато спеціалізованих стилів та методів у світі масажу. Різноманітність лікування завжди відкрите для запиту одержувача, але якщо Ви не провели роки, вивчаючи Шиацу, Рефлексологію, шведський Масаж, Черепні ритуальні Методи, Йогу, і т.д...Ви, не буде дійсно знати, який метод був би кращим для Вас.

Кожен масаж повинен включати кілька методів від різних напрямків масажу. Наприклад, Ви відчуваєте біль у області навколо шиї та плечей, в той же час , у Вас може бути загальна втома.

І в цьому випадку, буде правильним, підходити конкретно, використовуючи той або інший вид масажу. Таким чином, кожен сам робить вибір правильної терапії? Насамперед досвід лікаря є найважливішим.

Повинна бути бесіда щодо того, як Ви відчуваєте та проблеми, які у Вас є. Лікар повинен зібрати трохи Вашої історії хвороби і якщо Ви відчуваєте фактичну біль, до якого ступеня і де.

Ваше лікування повинно бути успішним, лікар повинен задавати правильні питання. На додаток до досвіду і знань лікаря.

Перш ніж оздоровити свій організм, необхідно знати і бути впевнені у виборі Лікаря, який повинен бути кваліфікованим фахівцем і з достатнім запасом знань і досвіду. Будьте здорові!

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua