Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Зростаюче значення вживання мінеральної води
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Зростаюче значення вживання мінеральної води

Сучасний світ - цікава реальність з нестійкими орієнтирами. Одним з небагатьох вірних прогнозів з минулого було твердження, що в світі настане дефіцит прісної води.

Натуральна вода важлива для виживання людства, в той же час багато хто цього не надають першорядного значення. Лише небагатьом людям доступно споживання натуральної природної води.

У більшості потреби забезпечуються з перероблених і очищених обсягів використаної раніше води. Така вода позбавлена природних якостей, в яких при вживанні потребує людина.

Ще більш неприємним наслідком є те, що в очищеній воді зберігаються сліди медикаментів, які можуть потрапити, в тому числі, і в дитячий організм.

Користь, яку ми отримуємо від корисних речовин, розчинених у воді, неможливо повністю оцінити. Більшість лікарів все ж схиляються до думки, що отримання необхідних доз сприяє запобігання багатьох небезпечних захворювань.

Застосування вітамінів і мінеральних добавок не завжди компенсує вживання природних речовин, у тому числі при вживанні природної води. Єдиним прийнятним рішенням є застосування фільтрів для очищення води.

Але перед використанням слід ретельно підійти до його вибору. Ніхто не може прогнозувати наслідків вживання штучно очищеної води, але в жодному разі це не є цілком безпечним для здоров'я.

Таким чином, єдиною альтернативою є використання фільтрів.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua