Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Головна>Зняття напруги з допомогою мануальної терапії

    Про санаторій
    Директор санаторію
    Загальна характеристика санаторію
    Як Нас знайти(карта)

Зняття напруги з допомогою мануальної терапії

Як мануальна терапія може полегшити Ваше напруга? Така терапія буде сприяти поліпшенню кровообігу у ваших м'язах і тканинах. Але як же вона зменшить напруга?

Щоб відповісти на це питання, давайте розглянемо, що ж таке напруга, і який вплив вона робить на організм: Коли ви страждаєте від напруги, різні реакції в організмі, стискаючи ваші м'язи, піднімають серцевий ритм і кров'яний тиск, в той же час зменшуючи мозкову діяльність в інших областях, щоб зберегти енергію, необхідну в певному місці. Тобто, ваше тіло, реагує боротьбою, або необхідним фізіологічний дією, як якби вам довелося боротися з хижаком, або бігти з усіх ніг.

Звичайно, у наш час нам не доводиться ні боротися з хижаками, ні добувати їжу наздоганяючи її, але цей механізм все ще існує в нас і має певні ефекти на нас, особливо, коли мова йде про хронічному стресі.

При хронічному стресі цей маханізм боротьби, як ми назвали його вище, фактично безперервний, він не зупиняється і викликає несприятливий вплив на наше тіло, як наприклад, серцеві проблеми. На щастя, мануальна терапія може допомогти зменшити напругу, і таким чином обмежити негативний ефект на тіло.

По-перше, мануальна терапія допомагає вашому тілу усунути токсини.

По-друге, вона провокує мозок випускати ендорфіни, такі як серотонін і допамін, які надзвичайно допомагають у справах зі стресом. Крім того, мануальна терапія просто допомагає відволіктися від ваших щоденних турбот.

В цілому, ваше відвідування мануального терапевта, очевидно, допоможе не тільки вашим м'язам, але буде також мати вплив на органи і системи в тілі. Буде не зайвим перерахувати ті органи, яким допомагає мануальна терапія: це і серце, легені, печінка, нирки, імунна система, система травлення та інші. Мануальна терапія особливо рекомендується, якщо у Вас є робота, або спосіб життя, пов'язані з високою напругою.

 

 

 

 Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua