Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Зовнішнє застосування мінеральних вод
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Зовнішнє застосування мінеральних вод

В комплексному санаторно-курортному лікуванні захворювань органів травлення поряд із вживанням мінеральної води всередину широко застосовують гідропроцедури, в тому числі і вуглекислі ванни.

Дія мінеральних вод при зовнішньому застосуванні дуже складна і викликає багато різних реакцій з боку нервової, серцево-судинної та інших систем і функцій організму.

Це обумовлено впливом всіх властивостей мінеральної ванни: температури, хімічного складу, гідростатичного тиску, а також тривалості перебування хворого у ванні (А. В. Александрова, В. А. Валединський, А. А. Лозинський).

Одним з основних факторів зовнішнього застосування мінеральних ванн є хімічна дія води, обумовлене концентрацією солей і наявністю вуглекислого газу.

Від мінералізації та вмісту вуглекислого газу залежить дія ванни на організм через шкірні рецептори. Другим важливим фактором, який значно впливає на характер фізіологічних реакцій, які розвиваються в організмі під впливом вуглекислих ванн, є гідростатичний тиск.

Величина його залежить від рівня води у ванні. Велике значення при користуванні мінеральними ваннами мас температура води. Теплі, гарячі і холодні ванни по-різному діють на організм. Таким чином, зміною температури води у ванні можна добитися відповідної реакції організму.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua