Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написати листа
Завантажити Прайс-лист

    
Навігація: Санаторії закарпаття>Зовнішнє застосування мінеральних вод

    Міста Закарпаття
    Долина нарцисів
    Озеро Синевир
    Відпочинок взимку

Зовнішнє застосування мінеральних вод

У комплексному санаторно-курортному лікуванні захворювань органів травлення поряд з вживанням мінеральної води всередину широко застосовують гідропроцедури, в тому числі й вуглекислі ванни.

Дія мінеральних вод при зовнішньому застосуванні дуже складна і викликає багато різних реакцій з боку нервової, серцево-судинної та інших систем і функцій організму.

Це зумовлено впливом усіх властивостей мінеральної ванни: температури, хімічного складу, гідростатичного тиску, а також тривалістю перебування хворого у ванні (А. В. Александров, І. А. Валединський, А. А. Лозинський).

Одним з основних факторів зовнішнього застосування мінеральних ванн є хімічна дія води, зумовлена концентрацією солей і наявністю вуглекислого газу.

Від мінералізації і вмісту вуглекислого газу залежить дія ванни на організм через шкірні рецептори.

Другим важливим фактором, що значно впливає на характер фізіологічних реакцій, які розвиваються в організмі під впливом вуглекислих ванн, є гідростатичний тиск. Величина його залежить від рівня води у ванні.

Велике значення при користуванні мінеральними ваннами мас температура води. Теплі, гарячі і холодні ванни по-різному діють на організм.

Таким чином, зміною температури води у ванні можна добитись відповідної реакції організму.

 

 

 

 


Карта сайту:

   
       

Наша адреса: 89641, Закарпатська обл.
Мукачівський р-н : с.Карпати, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua