Русская версия сайта
Українська версія сайту
Написать письмо
Загрузить  Прайс-лист
    Навигация: Главная>Про санаторий
    Про санаторий
    Директор санатория
    Общая характеристика санатория
    Как нас найти(карта)

Чим відрізняється мінеральна вода від води з-під крана або води в пляшках? З давніх-давен вся вода - мінеральна доти, поки її не дистилювали, скип'ятили або вона не пройшла процес очищення через пом’якшувач.

Такі процеси очищення води, які регулюють державні водні інстанції, видаляють всі корисні речовини, які потрібні для підтримки здоров'я.

При виборі мінеральної води варто звертати увагу на те, з чого зроблена вода, від цього залежить наскільки вона корисна для організму. Існує довгий перелік усіх корисних речовин, які можуть бути необхідні людському організму.

У цей перелік можуть входити наступні мікроелементи: хлорид, цинк, залізо, магній, фторид, нітрати, калій і навіть бікарбонати. Від джерела, з якого добувають воду, багато в чому залежить, які корисні речовини, утримуються у воді, що ви п'єте.

Наприклад, корисні речовини й мікроелементи, які знайдені на пагорбах Італії, відрізняються від тих, які знайдені в Скелястих горах.

Однак у цих місцях добувається мінеральна вода, що потім розливається в пляшки й експортується. Незалежно від того які мікроелементи входять до складу мінеральної води є прекрасним доповненням до здорового харчування, дієтам або фізичним навантаженням.

Оскільки протягом дня людським організмом витрачається певна кількість енергії й живильних речовин, які ми можемо відновити, випивши мінеральної води.

 

 

 

 

Карта сайта:

   
       

Наш адрес: 89641, Закарпатская обл.
Мукачевский р-н: с. Карпаты, 43
тел.: (03131) 7-31-21
моб.: 066 089 15 65; 066 909 15 23
E-mail: perlina-karpat@i.ua